• Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechter
    4 mrt. 20:15Altius JO17-1DOSC JO17-1regulier
    6 mrt. 16:00Victoria JO12-3Altius JO12-1regulier
    9 mrt. 08:30Baarn sv JO12-4Altius JO12-5regulier
    9 mrt. 08:30Huizen JO11-3Altius JO11-4regulierP.R. (Roy) Wens
    9 mrt. 08:30Loosdrecht JO10-2Altius JO10-1regulier
    9 mrt. 08:30Victoria JO8-4Altius JO8-2regulier
    9 mrt. 08:30CJVV JO14-1Altius JO14-1regulier
    9 mrt. 08:45Abcoude fc JO10-5Altius JO10-2regulier
    9 mrt. 09:00Altius JO12-3FC Weesp JO12-3regulier
    9 mrt. 09:00Altius JO11-3Gooi 't sc MO11-1regulier
    9 mrt. 09:00Altius JO11-2Zuidvogels HSV De JO11-1regulier
    9 mrt. 09:00Altius JO8-5BVV 31 JO8-4JMregulier
    9 mrt. 09:00Altius JO8-1Victoria JO8-2regulier
    9 mrt. 09:00Altius JO8-3Victoria JO8-6regulier
    9 mrt. 09:00Altius JO9-2AS'80 JO9-7regulier
    9 mrt. 09:00SVM JO9-2Altius JO9-3regulier
    9 mrt. 09:00Olympia '25 JO9-1Altius JO9-1regulier
    9 mrt. 10:00Altius JO17-1Amsvorde JO17-1regulier
    9 mrt. 10:30Altius JO10-3Gooi 't sc MO10-2regulier
    9 mrt. 10:30Altius JO11-1SDO JO11-2regulier
    9 mrt. 10:45Altius JO12-4Victoria JO12-8regulier
    9 mrt. 10:45Altius JO12-2BVV '31 JO12-1regulier
    9 mrt. 11:00Altius JO14-3Graveland 's JO14-1regulier
    9 mrt. 11:15Laren 99 sv JO12-2JMAltius JO12-6regulier
    9 mrt. 11:15GeuzenMiddenmeer JO15-1Altius JO15-2regulier
    9 mrt. 11:25Elinkwijk JO12-1Altius JO12-1regulier
    9 mrt. 11:30Hertha 2Altius 2regulier
    9 mrt. 12:15Wasmeer JO11-5Altius JO11-5regulier
    9 mrt. 12:30Altius 4Graveland 's 4regulier
    9 mrt. 12:30Altius JO13-1Buitenboys sc. JO13-3regulier
    9 mrt. 13:15Altius JO16-2ASC De Volewijckers JO16-2regulier
    9 mrt. 13:15Altius JO13-2Graveland 's JO13-2regulier
    9 mrt. 13:45Meern De 3Altius 3regulier
    9 mrt. 13:45Victoria JO15-2Altius JO15-1regulier
    9 mrt. 13:45OSM '75 JO8-4Altius JO8-4regulier
    9 mrt. 14:00IJsselmeervogels JO14-2Altius JO14-2regulier
    9 mrt. 14:15HBOK JO17-1Altius JO17-2regulier
    9 mrt. 14:30Altius 5Graveland 's 6regulier
    9 mrt. 14:30GeuzenMiddenmeer 1Altius 1regulierW.A. (Alexander) Staal
    9 mrt. 14:30Huizen JO17-2Altius JO17-3regulierJ.F. (Hans) van der Tier
    9 mrt. 14:45Benschop 45+1Altius 45+1regulier
    9 mrt. 15:00Altius JO16-1Baarn sv JO16-1regulier
    16 mrt. 08:30Eemnes JO12-1Altius JO12-2regulier
    16 mrt. 08:30BFC MO10-2Altius JO10-3regulier
    16 mrt. 08:30Zuidvogels HSV De JO8-5Altius JO8-5regulier
    16 mrt. 08:30AS'80 JO8-4Altius JO8-3regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO12-5Buitenboys sc. JO12-8regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO12-1Maarssen JO12-2regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO11-5Muiderberg sc. JO11-2regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO8-4Abcoude fc JO8-5regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO8-2AS'80 JO8-5regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO9-3Eemnes JO9-3regulier
    16 mrt. 09:00Altius JO9-1BFC JO9-4regulier
    16 mrt. 09:00Abcoude fc JO11-3Altius JO11-3regulier
    16 mrt. 09:00Graveland 's JO11-1Altius JO11-1regulier
    16 mrt. 09:30Altius JO14-1Laren 99 sv JO14-1regulier
    16 mrt. 09:30Laren 99 sv JO8-2Altius JO8-1regulier
    16 mrt. 09:45DOSC JO12-4Altius JO12-4regulier
    16 mrt. 10:00Altius JO10-1ASV '65 JO10-1JMregulier
    16 mrt. 10:00Altius JO10-2Graveland 's JO10-4regulier
    16 mrt. 10:00VVZ '49 JO15-1Altius JO15-1regulierT. (Teus) Verwoerd jr.
    16 mrt. 10:30Altius JO12-6Almere FC JO12-3regulier
    16 mrt. 10:30Altius JO11-4SDO JO11-4regulier
    16 mrt. 10:45Baarn sv JO11-2Altius JO11-2regulier
    16 mrt. 11:00Altius JO17-3Monnickendam JO17-2regulier
    16 mrt. 11:00Eemnes JO17-1Altius JO17-1regulierR. (Ron) de Leeuw
    16 mrt. 11:15Altius JO15-2BFC JO15-4regulier
    16 mrt. 11:15Laren 99 sv JO14-2Altius JO14-3regulier
    16 mrt. 11:30Altius JO14-2Roda '46 JO14-4regulier
    16 mrt. 11:30Abcoude fc JO9-6Altius JO9-2regulier
    16 mrt. 11:45Wasmeer JO13-1Altius JO13-1regulier
    16 mrt. 12:00Altius 5BZC'13 3regulier
    16 mrt. 12:15Huizen 4Altius 4regulier
    16 mrt. 13:00Altius JO17-2Geel Wit '20 sv. JO17-1regulier
    16 mrt. 13:30Altius 45+1RODA '23 Rksv 45+1regulier
    16 mrt. 14:00Baarn sv JO13-2Altius JO13-2regulier
    16 mrt. 14:30Altius 1Graveland 's 1regulier
    16 mrt. 14:30Altius 3OSM '75 3regulier
    16 mrt. 14:30Buitenboys sc. JO12-3Altius JO12-3regulier
    16 mrt. 15:00Altius JO16-2JOS Watergraafsmeer JO16-2regulier
    16 mrt. 15:00Spakenburg 3Altius 2regulier
    16 mrt. 16:15VRC JO16-1Altius JO16-1regulier
    20 mrt. 19:30Altius JO17-3Olympia Haarlem JO17-1regulier
    23 mrt. 09:00Zuidvogels HSV De JO12-4Altius JO12-5regulier
    23 mrt. 10:00Hoogland JO15-2Altius JO15-1regulier
    23 mrt. 11:30Altius 2Almere FC 4regulier
    23 mrt. 12:00Altius 5Olympia '25 3regulier
    23 mrt. 14:00Altius 4Zuidvogels HSV De 6regulier
    23 mrt. 14:30Altius 45+1HSV'69 45+1regulier
    23 mrt. 14:30JOS Watergraafsmeer 1Altius 1regulier
    23 mrt. 15:45EDO (U) 4Altius 3regulier
    30 mrt. 13:00Legmeervogels JO16-2Altius JO16-2regulier
    30 mrt. 13:30Altius 45+1Montfoort S.V.'19 45+1regulier
    30 mrt. 14:30Altius 1BZC'13 1regulierN.S. (Nick) Hendrikx