• Voorlopige teamindeling 2020-2021

    Beste Altius jeugdleden, beste ouders,


    Hier vinden jullie de voorlopige teamindeling voor het volgende seizoen. Zoals beschreven in de jeugdnieuwsbrief jongstleden hebben de leeftijdcoördinatoren met de trainers, leiders en tc deze indeling gemaakt.


    Voorafgaand aan de 1e wedstrijd in het nieuwe seizoen maken we de teamindeling definitief. Mochten er naar aanleiding van deze indeling vragen zijn dan zijn de eigen leider en leeftijdcoördinator hiervoor te bereiken.

  • Teamindeling Onder 8

    Deze teamsamenstelling zal in de 1e fase van de competitie gebruikt worden.

     

    De trainers zullen daarna op basis van spelniveau de teams indelen.

     

     

    JO8-1  
    Trainer/coach Niels Schuurman
    Teammanager < vacant >
      Bouwman, Lukas
      Snijder, Floran
      Alphen, Tico van
      Gijsbers van Wijk, Dex
      Leonhard, Mees
      Albus, Fender
      Weelden, Tobin van
       
    JO8-2  
    Trainer/coach Dirk van Dijk
    Teammanager < vacant >
      Waardenburg, Pieter
      Regt, Maurits de
      Wit, Sam de
      Dijk, Junes van
      Vegt, Stijn van der
      Lieffijn, Levi
      Spoel, Emma van de
      Plaggenmarsch, Emma

     

     

  • Teamindeling Onder 9

    JO9-1  
    Trainer/coach < vacant >
    Teammanager Hidde, Tim
      Lugten, Myron
      Hidden, Jack
      Garden, Marley
      Broek, Ernst-Paul van den
      Birk, Nout de
      Krottje, Jelle
      Dam, Boas van/ Miedema, Teun/ Kostense, Benjamin/ IJmker, Joris*
      Boas/Teun/Benjamin/Joris*
      * 2 jongens in de jo9-1 en 2 jongens in de jo9-2.
      Nieuwe trainer beslist in september.
       
    JO9-2  
    Trainer/coach Quentin Kuijer
    Teammanager Eijlander, Jeroen
      speler *
      speler *
      Reenen, Djani van
      Eijlander, Luuk
      Koetsier, Lars
      Meerveld, Arno
      Grondelle, Mats van
       
       
    JO9-3  
    Trainer/coach < vacant >
    Teammanager van Kampen, Ingeborg
      Wagenaar, Luuk
      Elfrink, Liam
      Jongh, Sven de
      Linschoten, Kes van
      Kroon, Jelle
      Slijkhuis, Dex
      Lazarev, Fedor
  • Teamindeling Onder 10

    JO10-1  
    Trainer/coach Ruben Hazenberg
    Teammanager < vacant >
    1 Sirin, Ko (keeper)
    2 Jansen, Max
    3 Ekeris, Roy van
    4 Villhaber, Levy
    5 Engel, Stijn
    6 Linden, Rik van der
    7 Leenders, Rijk
    8 Verbrugge, Christian
       
    JO10-2  
    Trainer/coach Roy Stekelenburg
    Teammanager < vacant >
    1 Plaggenmarsch, Matthias (keeper)
    2 Stalman, Tim
    3 Thijs Bon
    4 Visser, Bjorn
    5 Lieffijn, Bram
    6 Snijders, Marciano
    7 Velzen van, Sem
    8 Huis, Binck van
    9 Verhoog, Olle
       
    JO10-3  
    Trainer/coach < vacant >
    Teammanager < vacant >
    1 Halma, Sebastiaan (keeper)
    2 Sloot, Olav
    3 Wel, Nils van der
    4 Visser, Ravi
    5 Tangelder, Bram
    6 Tielen, Wessel
    7 Vries de, Ruben
    8 van Ree, Julian
    9 Zazai, Pasoon.
    10 nieuw lid
       
    JO10-4  
    Trainer/coach < vacant >
    Teammanager < vacant >
    1 Ketelaar, Bram
    2 Snip, Boaz
    3 vd Ven Lucas
    4 Antarat, Jwan.
    5 Badri, Uday .
    6 Albregts, Sies
    7 Donker, Sanne
    8 Kroon, Lotte
    9 Tasjmien Iradi, Hermella
    10 El Bannamari, Hafsa
  • Teamindeling Onder 11

    JO11-1  
    Trainer/coach Arthur Figge & Yannick de Gooijer
    Teammanager < vacant >
      Cabado, Mateo
      Veerman, Ties
      Pel, Mats
      Ties Gras
      Figge, Sem
      Hagen, Niels
      Bos, Tygo
      Bongers, Robbe
      Moes, Jasper
      Hendrikx, Mats
       
    JO11-2  
    Trainer/coach Rinco Hesta
    Teammanager < vacant >
      Beijen, Pieter
      Hesta, Sepp
      Werkhoven, Milan van
      Steensel, Merel van
      Westerhof, Sem
      Meel, Flint van der
      Abderrassoul, Nassim
      vd Griendt, Sebastiaan
      Jager, Pelle De
       
    JO11-3  
    Trainer/coach Bart & Juriaan(?)
    Teammanager < vacant >
      Marrewijk, Sam van
      Madueno, Romeo
      Turrin, Elias
      Broek, DaniÃl van den
      Dijk, Vigo van (Keeper)
      Fabio
      Vogel, Levi
      Gloppe de, Stein
      Bos, Tim
      Dalen, Senn
      Veldhuis, Daniel
  • Teamindeling Onder 12

    JO12-1  
    Trainer/coach Heeren, Aron
    Teammanager Lugten, Robin
      Beek, Sergio van
      Dijksma, Ties
      Lugten, Romen
      Boer, Thijs de (keeper)
      Elk, Jesse van
      Hertog, Thijs den
      Hamersma, Jesse
      Heeren, Kyle
      Janknegt, Skip
      Smith, Brody
       
    JO12-2  
    Trainer/coach Bots, Herman
    Teammanager Hendrix, Piet
      Schram, Tijmen
      Spoel, Max van der
      Brinkman, Stijn (keeper)
      Ittmann, Maaike Tom
      IJmker, Thomas
      Plaggenmarsch, Ruben
      Goedhart, Chiel
      Houtman, Michiel
      Bots, Jonas
      Pouw, Hugo
       
    JO12-3  
    Trainer/coach Van Bemmelen, Danny
    Teammanager < vacant >
      Haarsma, Okke
      Burger, Joël
      Alexandre, Decano
      Bemmelen, Jack van (keeper)
      Kolman, Ben
      Dogru, Kaya
      Isaza, Felipe
      Hylkema, Leander
      Krottje, Rens
      nieuw lid
  • Teamindeling Onder 13

    JO13-1  
    Trainer/coach Van der Roest, Justin
    Teammanager Hendriksen, Arnaud
      Sunnen, Victor
      Haitsma, Kai van
      Veerman, Mats
      Hendriksen, Jort
      Haselager, Thomas (keeper)
      Jaarsma, Liewert
      Vogelzang, Jesse
      Pel, Niels
      Ekeris, Wesley van
      Troya, Leonardo
      Didouch, Nordin
      Koggel, Meindert
      Strilakos, Nick
      Kroeze, Gijs
       
    JO13-2  
    Trainer/coach Donzo, Amara
    Teammanager Siombos, Cinzia
      Khattou, Sanad
      El Bannamari, Salahaddin
      Koster, Floris (keeper)
      Coutoulacos, Kyan
      Swier, Abel
      Hagen, Rick
      Besteman, Jelto
      Scholtes, Lars
      Meerveld, Derk
      Kleingeld, Joris
      Babacan, Elyesa
      Peker, Yasin
      Ahmadi, Kara
  • Teamindeling Onder 14

    JO14-1  
    Trainer/coach Loos, Marnix
    Teammanager Van Steensel, Jeroen
      Barghouty, Adam
      Steensel, Lars van
      Hamersma, Levi
      Hagen, Sven
      Boogaard, Manuel van den
      Albregts, Frans
      Janknegt, Mick
      Hagen, Rick
      Koster, Siebe (keeper)
      El-Bouchehati, Salim
      Nijhoff, Senna
      Berkvens, Bink
      Ludwig-Ligtenberg, Konstantin
       
    JO14-2  
    Trainer/coach Groot, Jan de / Albers, Vincent
    Teammanager van Wijland, Jean-Paul
      Horst, Fabian van der
      Solleveld, Tijn
      Haven, Sebastiaan van der
      Karasu, Metin (keeper)
      Schultz, Victor
      Wijland, Gabriel van
      Spijker, Joram
      Mauritz, Job
      Kleijn, Moos
      Schonherr, Christian
      Meeuwsen, Daan
      Rutten, Hugo
      Groot, Teun de
      Spillane, Jamian
      Kolk, Chris Van de
      Meijer, Quinten
       
    JO14-3  
    Trainer/coach Van de Lelie, Vincent
    Teammanager Van Beek, Camiel
      Houssaini, Redouan
      Hendrikx, Jelle
      Bots, Tobias
      Bollongino, Jelle
      Kuinder, Valentijn van de
      Zazai, Paktin
      Booijen, Sven (keeper)
      Ozer, Devran
      Beek, Lucas van
      Lelie, Jens van der
      Hese, Marcus van
      Diermen, Rick van
      Haarsma, Syb
      Hoek, Alex van der
      Scheewe, Rowan
      Northolt, Qing
       
    JO14-4  
    Trainer/coach Mei, Winston
    Teammanager Van der Straten, Michael
      Stekelenburg, Christiaan
      Vries, Daan de
      Kohlen, Luuk
      Braber, Bas (keeper)
      Kleingeld, Sam
      Tabak, Thijs
      Laane, Jesse
      Mei, Jobbe
      Straten, Jamie van der
      Rebel, Sam
      Vries, Julian de
      Smits, Thimo
      Winkel, Kasper te
      Pouw, Merijn
      Sadat, Sayed
      Megen, Cedric van
  • Teamindeling Onder 15

    JO15-1  
    Trainer/coach < vacant >
    Teammanager < vacant >
      Hidde van Grondelle
      Rick Langendorff
      Sven Looijsen
      Wessel van den Bosch
      Mats van Waarden
      Koen van Baal
      Stijn Harms
      Tommie Pluim
      Jesse Koeman
      Tijn Krook
      Rens van den Burg
      Ryan Smallenburg
  • Teamindeling Onder 17

    JO17-1  
    Trainer/coach Hemmers, Glenn
    Teammanager < vacant >
      Roel Hertoge (keeper)
      Chris Starkenburg
      Dino Berkvens
      Max Fukkink
      Ivo Markov
      Thijmen de Rooij
      Senna Kroesen
      Duco de Gooijer
      Rick Ploegstra
      Levi Nijhoff
      Merijn Wets
      Merijn Andeweg
      Thijmen Terlouw
      Tim Brouwer
      Beau Flink
       
    JO17-2  
    Trainer/coach vd Bosch, Teun
    Teammanager < vacant >
      Wessel Schmoll (keeper)
      Esmee Pluim
      Gijs Halma
      Gijs Locher
      Jelle van den Bosch
      Jens Ketelaar
      Jochem Slockers
      Koen Stadman
      Koen van Dongen
      Marijn Howeler
      Quentin Kuijer
      Thijmen Brouwer
    Teamindeling Onder 17 Tom Haandrikman
      Yonathan Tekleweyni
      Mekonen Haile
      Gijs Höweler
       
    JO17-3  
    Trainer/coach Booijen, Frank
    Teammanager Annemieke Haarsma
      Sam Moerdijk
      Robin Hagen
      Max Kramer
      Jesse Booijen
      Youp Heil
      Jack de Vries
      Julien Adang
      Levi van der Klis
      Marijn van Kampen
      Jelle Visser
      Tjerk Haarsma
      Flemming Swier
      Ivan Nierop
      Gijs Kramer
  • Teamindeling Onder 19

    JO19-1  
    Trainer/coach Philip
    Teammanager Ben Splinter
      Teun Jordans
      Floris Benschop
      Merlijn van den Broek
      Georges Chahoud
      Rik Goedhart
      Mees Heppener
      Julian van de Kamp
      Asen Kisimov
      Storm Splinter
      Son Tiel
      Hilmican Yildiz
      Milan Falentijn
      Bas van Wieren
      Roy van Stekelenburg
      Talat Uyar