• Teamindeling 2018 – 2019 onderbouw

     

    Beste pupillen, beste ouders,

    Hierbij treffen jullie de voorlopige teamindeling aan. We hebben in overleg met de vorige trainers, de leiders, de interne scouting, de hoofdjeugdopleidingen, de nieuwe hoofdjeugdtrainers en de wensen zoals die bij ons bekend zijn, zorgvuldig getracht tot deze indeling te komen.

    Pas bij de start van het nieuwe seizoen wordt de indeling definitief.

    De selectie teams, jo8-1&2, jo9-1&2, jo10-1&2, jo11-1&2 en jo12-1 worden pas definitief na de bekerperiode. De hoofdjeugdtrainers hebben aangegeven de komende weken nog te willen doortrainen (niet de jo8) en ook de start van het nieuwe seizoen te willen gebruiken om tot een definitieve indeling te komen. Deze spelers krijgen een aparte uitnodiging via de mail.

    John Spaan, coördinator jo8 & jo9 & jo10

    Frank van Haitsma, coördinator jo11 & jo12

    Boy de Frankrijker, hoofdjeugdopleiding onderbouw

    Selectie O8-1 / O8-2 leider Martijn Caumon en trainer Roy Stekelburg

    Joost Kolman

    Jack Hidden

    Rick vd Linden

    Levy Vilhaber

    Max Janssen

    Myson Lugten

    Tim Stalman

    Sebastiaan Halma

    Matthias Plaggenmars

    Quincy Caumon

    En aanvullingen vanuit de champions league

     

    Selectie O9-1 leider Samir Didouch

    Mateo Cabado

    Sem Figge

    Sem Westerhof

    Yassin Didouch

    Selena van Hemert

    Mats Pel

    Mattias Vos

    Ties Veerman

    Flint van der Meel

    Pieter Beijen

    Callys Wilson

    Milan van Werkhoven

    Mikial Barghouty

     
     

    Selectie O9-2 Trainers Ronan Marijt en Jelle van den Bosch

    Sepp Hestra

    Merel van Steensel

    Danny Lako

    Nassin Aberrassoul

    Sebastiaan vd Grind

    Afvaller selectie O9-1

    Afvaller selectie O9-1

    Afvaller selectie O9-1

    Afvaller selectie O9-1

    Afvaller selectie O9-1

     
     

    O9-3

    Sam Marrewijk

    Bas Broekhuijzen

    Ties Brans

    Elias Turrin

    Romeo Madueno

    Pelle de Jager

    Afvaller selectie O9-2

    Afvaller selectie O9-2

     
     

    O10 selectie 1/2 leider Justin van der Roest

    Sergio van Beek

    Thijs de Boer

    Ties Dijksma

    Jesse Hamersma

    Romen Lugten

    Twan Verhage

    Thijs den Hertog

    Jesse van Elk

    Kyle Heeren

    Stijn Martens

    Stijn Brinkman

    Sydney Tjoe-Awie

    Chiel Goedhart

    Ruben Plaggenmarsch

    Thomas Ymker

    Max van der Spoel

    Jack van Bemelen

    Michiel Houtman

    Maaike Tom Ittmann

     
     

    O10 -3

    Okke Haarsma

    Hidde de Groot

    Jayden Smallenburg

    Oskar Rome

    Joshua Fitski

    Manuel Sikkema

    Afvaller selectie O10-2

    Afvaller selectie O10-2

    Afvaller selectie O10-2

     
     

    O10-4 Meidenteam

    Anna Huijsing

    Hailey Hotchkin

    Jasmijn van 't Hof

    Lois vd Berghe

    Meja Doorduijn

    Larissa vd Horst

    Nieuw lid ?

    Nieuw lid ?



    JO11-1 & JO11-2

    leider JO11-1 Marnix Loos  

    leider JO11-2 Tom Haselager

    Haitsma, Kai van

    Hendriksen, Jort

    Messing, Jip

    Sunnen, Victor

    Klis, Ruben van der, keeper

    Offereins, Diederick

    Pel, Niels

    Veerman, Mats

    Vries, Finn de

    Kroeze, Gijs

    Coutoulacos, Kyan

    Swier, Abel

    Haselager, Thomas

    Jaarsma, Liewert

    vandeKolk, Chris

    Sadat, Sayed

    Khattou, Sanad

    Nog 1 keeper

    Open plek

    Open plek

     

    Keepers;

    de Jager, Seb

    Koster, Floris

    Schaik, Ruben van

     

    JO11-3

    leiders; Dennis Bos & Patrick Groot Nuelend

     

    Haarsma, Jasper

     

    Hagen, Rick

     

    Lam, Julien

     

    Bos, Jesper

     

    Brummelen, Wesley van

     

    Ebink, Siem

     

    Groot Nuelend, Mees

     

    Haruna, Malik

     

    Kempen, Jack

    keeper

    Schaik, Ruben van

     

    JO11-4

    leiders; ?

     

    Kleingeld, Joris

     

    Meerveld, Derk

     

    Slieker, Thijs

     

    Wijma, Daniel

    keeper

    deJager, Seb

     

    Abnali, Louay

     

    Strilakos, Nick

     

    Besteman, Jelto

    keeper

    Koster, Floris

     

    Visser, Kay

     

    Wagland, Timmy



    JO12-1

    leiders; Seiran Simonian & Jeroen van Steensel

     

    Albregts, Frans

     

    Barghouty, Adam

     

    Berkvens, Bink

     

    Boogaard, Manuel van den

     

    Hagen, Rick

     

    Hagen, Sven

     

    Hamersma, Levi

    keeper

    Karasu, Metin

     

    Nijhoff, Senna

     

    Schonherr, Christian

     

    Steensel, Lars van

     

    Albers, Noah

     

    El-Bouchehati, Salim

    Open plek

    Open plek



    JO12-2

    leiders; Robin Spijker & JanPaul van Wijland

     

    Haven, Sebastiaan van der

     

    Horst, Fabian van der

     

    Kleijn, Moos

     

    Ludwig-Ligtenberg, Konstantin

     

    Mauritz, Job

     

    Schultz, Victor

     

    Solleveld, Tijn

     

    Spijker, Joram

     

    Wijland, Gabriel van

    keeper

    Koster, Siebe

     

    Meeuwsen, Daan

     

    de Groot, Teun

     

    JO12-3

    leiders; Camiel van Beek & ?

     

    Beek, Lucas van

    keeper

    Booijen, Sven

     

    Hese, Marcus van

     

    Kuinder, Valentijn van de

     

    Lelie, Jens van der

     

    Waisvisz, Gideon

     

    Hendrikx, Jelle

     

    Bollongino, Jelle

     

    Bots, Tobias

     

    Janknegt, Mick

     

    Rutten, Hugo

     

    JO12-4

    leiders: nog in te vullen

     

    Diermen, Rick van

    keeper

    Haarsma, Syb

     

    Hoek, Alex van der

     

    Horst, Guido van der

     

    Ros, Sem

    keeper

    Scheewe, Rowan

     

    Winkel, Kasper te

     

    Splinter, Pleun

     

    Pouw, Merijn

     

    Besteman, Stijn

     

    Kohlen, Luuk

     

    JO12-5

    leiders; Winston Mei & Michael vd Straten

    keeper

    Braber, Bas

     

    Laane, Jesse

     

    Mei, Jobbe

     

    Rebel, Sam

     

    Sikkema, Noah

     

    Smits, Thimo

     

    Stekelenburg, Christiaan

     

    Straten, Jamie van der

     

    Tabak, Thijs

     

    Timmer, Sebastiaan