• Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechter
    24 sep. 20:30Victoria 2Altius 2regulier
    28 sep. 08:30Altius JO13-1AS'80 JO13-2regulier
    28 sep. 08:30Altius JO9-3Gooi 't sc JO9-1regulier
    28 sep. 08:30Altius JO13-4Laren 99 sv JO13-2regulier
    28 sep. 08:30Altius JO12-1Graveland 's JO12-2beker
    28 sep. 08:30Altius JO12-2SDO JO12-1beker
    28 sep. 08:30Altius JO11-1Huizen JO11-2beker
    28 sep. 08:30BFC, JO9-8MAltius JO9-2regulier
    28 sep. 08:30Olympia '25 JO10-3Altius JO10-3regulier
    28 sep. 09:00Zuidvogels HSV De JO8-2Altius JO8-3regulier
    28 sep. 09:00Zuidvogels HSV De JO8-1Altius JO8-1regulier
    28 sep. 09:00SDO JO13-2Altius JO13-3regulier
    28 sep. 09:30Altius JO9-4Loosdrecht, JO9-3Gregulier
    28 sep. 09:30Olympia '25 JO12-3Altius JO12-3beker
    28 sep. 10:00Altius JO17-2Sporting '70 JO17-3regulier
    28 sep. 10:00Wasmeer JO16-1Altius JO16-1regulier
    28 sep. 10:00NiTA VR1Altius VR2regulier
    28 sep. 10:15CSW JO15-2Altius JO15-2regulier
    28 sep. 10:15Graveland 's JO11-3Altius JO11-2beker
    28 sep. 10:30Altius JO19-1Wasmeer JO19-1regulierH.E.J. (Erik) Sierhuis
    28 sep. 10:30Sporting Martinus JO10-1Altius JO10-1regulier
    28 sep. 10:30Graveland 's JO11-4Altius JO11-3beker
    28 sep. 11:30Altius 2VVZ '49 3regulierM.O. (Marcel) Liesdek
    28 sep. 11:45Buitenboys sc. JO10-4Altius JO10-2regulier
    28 sep. 12:00Altius VR1Graveland 's VR1regulier
    28 sep. 12:30Altius 6Zuidvogels HSV De 5regulierB. (Bouk) Slockers
    28 sep. 14:30Altius 1Laren 99 sv 1regulierR. (Remco) Appel
    28 sep. 14:30Altius JO19-2Spakenburg JO19-2regulier
    28 sep. 14:30Altius 5Zuidvogels HSV De 6regulier
    28 sep. 14:30Breukelen FC 3Altius 3regulier
    28 sep. 14:30DOSC JO17-2Altius JO17-1regulier
    28 sep. 14:50Altius JO15-1Baarn sv JO15-1regulierN. (Nino) Pen
    28 sep. 15:05Olympia '25 3Altius 4regulier
    4 okt. 20:00Altius VR30+1Victoria VR30+2regulier
    4 okt. 20:30Gooi 't sc VR30+2Altius VR30+1regulier
    4 okt. 21:00Altius VR30+1Graveland 's VR30+1regulier
    4 okt. 22:00Loosdrecht VR30+2Altius VR30+1regulier
    5 okt. 08:30Altius JO13-1Almere FC JO13-1regulier
    5 okt. 08:30Altius JO8-1Wasmeer JO8-1regulier
    5 okt. 08:30Altius JO8-2Laren 99 sv JO8-3regulier
    5 okt. 08:30Altius JO10-1AS'80 JO10-3regulier
    5 okt. 08:30Altius JO13-4SDO JO13-4regulier
    5 okt. 08:30Altius JO9-1Olympia '25 JO9-1regulier
    5 okt. 08:30Altius JO11-1Victoria JO11-1beker
    5 okt. 08:30Altius JO11-2BFC JO11-4beker
    5 okt. 08:30Altius JO10-2AS'80 JO10-7regulier
    5 okt. 08:30FC Amsterdam JO13-4Altius JO13-2regulier
    5 okt. 09:00Vecht de JO9-1Altius JO9-2regulier
    5 okt. 09:00Graveland 's JO9-2Altius JO9-3regulier
    5 okt. 09:00Graveland 's, JO9-3MAltius JO9-4regulier
    5 okt. 09:45Altius JO10-3Victoria JO10-6regulier
    5 okt. 10:00Altius JO12-3Wasmeer JO12-4beker
    5 okt. 10:00Wasmeer JO11-2Altius JO11-3beker
    5 okt. 10:30Altius JO19-2Olympia '25 JO19-1regulier
    5 okt. 10:30Wasmeer JO13-1Altius JO13-3regulier
    5 okt. 11:15Laren 99 sv JO12-2Altius JO12-1beker
    5 okt. 11:15Wasmeer JO12-2Altius JO12-2beker
    5 okt. 11:30Altius 2Renswoude 2regulier
    5 okt. 11:30Altius JO19-1Victoria JO19-1regulier
    5 okt. 12:00Altius VR1FC Aalsmeer VR2regulier
    5 okt. 12:00SCH '44 2Altius 3regulier
    5 okt. 12:00Laren 99 sv JO8-4Altius JO8-3regulier
    5 okt. 12:15Victoria JO15-4Altius JO15-2regulier
    5 okt. 12:15DVVA csv. VR5Altius VR2regulier
    5 okt. 12:30Huizen 5Altius 4regulierB. (Bryan) Westland
    5 okt. 13:00Altius 5Victoria 4regulier
    5 okt. 13:15NVC JO15-3Altius JO15-1regulier
    5 okt. 14:00Altius JO16-1ODIN 59 JO16-1regulier
    5 okt. 14:00Altius 6Loosdrecht 4regulier
    5 okt. 14:15Soest SO JO17-3Altius JO17-1regulier
    5 okt. 14:30TOV 1Altius 1regulier
    5 okt. 14:30ST Weesp FC/Muiden SC 45+1Altius 45+1regulier
    5 okt. 15:30Delta Sports '95 FC JO17-3Altius JO17-2regulierB. (Brian) van Steenvelt
    12 okt. 08:30Altius JO8-3Victoria JO8-4regulier
    12 okt. 08:30Altius JO9-3FC Weesp JO9-3regulier
    12 okt. 08:30Altius JO9-2Victoria JO9-3regulier
    12 okt. 08:30Altius JO9-4IJsselmeervogels, JO9-5Mregulier
    12 okt. 08:30Altius JO12-2Loosdrecht JO12-1beker
    12 okt. 08:30Altius JO12-1Olympia '25 JO12-1beker
    12 okt. 08:30Altius JO11-3Laren 99 sv JO11-3beker
    12 okt. 08:30BFC JO13-3Altius JO13-1regulier
    12 okt. 08:45Buitenboys sc. JO10-1Altius JO10-1regulier
    12 okt. 09:00Graveland 's JO9-1Altius JO9-1regulier
    12 okt. 09:00Victoria JO13-5Altius JO13-4regulier
    12 okt. 09:45SDO JO8-1Altius JO8-1regulier
    12 okt. 09:45AS'80 JO8-6Altius JO8-2regulier
    12 okt. 10:00Altius JO13-2Zuidoost United JO13-2regulier
    12 okt. 10:00Altius JO15-2BFC JO15-4regulier
    12 okt. 10:00Altius JO17-1Nieuwland ASC JO17-3regulier
    12 okt. 10:00Altius JO15-1Olympia '25 JO15-1regulier
    12 okt. 10:00Odysseus '91 VR4Altius VR1regulier
    12 okt. 10:30Zuidvogels HSV De JO11-2Altius JO11-2beker
    12 okt. 10:30FC Weesp JO10-3Altius JO10-2regulier
    12 okt. 11:00Baarn sv JO11-1Altius JO11-1beker
    12 okt. 11:15Loosdrecht JO10-2Altius JO10-3regulier
    12 okt. 11:45Victoria JO12-6Altius JO12-3beker
    12 okt. 12:15Altius 4Wasmeer 3regulier
    12 okt. 12:15Altius 45+1VVZ '49 45+1regulier
    12 okt. 12:15Altius JO17-2IJFC JO17-3regulier
    12 okt. 12:30DVVA csv. 4Altius 2regulier