• Indelingen voor de ondebouw seizoen 18/19

    De indelingen voor de onderbouw zijn compleet en verwerkt in Sportlink zodat iedereen ook weer actuele info in voetbal.nl en de wedstrijdzaken app heeft.

    Voor vragen kunnen jullie terecht bij Boy de Frankrijker, Hoofd Jeugd Opleidingen Onderbouw, hjoo@altius.nl

    De indelingen:

    O8-1
    quincy Caumon
    rick van der linde
    levy vilhaber
    max janssen
    Joost Kolman
    Myson lugten
    tim stalman
    Matias Plaggenmars
     
    O8-2
    Jack Hidden
    Stijn Engel
    Rijk Leenders
    Bram Lieffijn
    Makarenko Weniamin
    Olav Sloot
    Liam Elferink
     
    O8-3
    Marciano Snijders
    Bram Tangelder
    Wessel Tielen
    Christian Verbrugge
    Bjorn Visser
    Nils van der Wel
    Bink van Huis
    Ko Sirin
    Marley Garden
     
    O9-1
    Ties Veerman
    Mats Pel
    Yassin Didouch
    Matthias Vos
    Sem Figge
    Selena van Hemert
    Mateo Cabado
    Mikial Barghouty
     
    O9-2
    Pieter Beijen
    Callys Wilson
    Sem Westerveld
    Flint van der Meel
    Milan van Werkhoven
    Sepp Hesta
    Danny Lako
    Nassim Abderrassoul
    Merel van Steensel
     
    O9-3
    Sam Marrewijk
    Romeo Madueno
    Bas Broekhuizen
    Sebastiaan van de Grind
    Elias Turrin
    Pelle de Jager
    Levi de Boer
     
    O9-4
    Vigo van Dijk
    Kaya Dogru
    Felipe Isaza
    Abel Driessen
    Uday Badri
    Jord Oosterlaag
    Thijs Bos
     
    O10-1
    Jesse van Elk
    Jesse Hamersma
    Thijs den Hertog
    Ties Dijksma
    Romen Lugten
    Thijs de Boer (k)
    Sergio van Beek
    Kyle Heeren
     
    O10-2
    Stijn Brinkman
    Chiel Goedhart
    Ruben Plaggenmarsch
    Maaike Tom Ittman
    Twan Verhage
    Thijmen Schram
    Thomas Ymker
    max van der spoel
     
    O10-3
    Okke Haarsma
    Jayden Smallenburg
    Oskar Rome
    Joshua Fitski
    Manuel Sikkema
    Michiel Houtman
    Jack van Bemmelen
    Hidde de Groot
     
    O10-4 (M)
    Elena Mobach
    Isa van der Schoot
    Jasmijn van 't Hof
    Anna Huijsing
    Loas van den Berghe
    Meja Doorduijn
    Larissa van der Horst
    Haily Hotchkin
     
    O10-5
    Ilan Spijker
    Jonas Bots
    Stijn Martens
    Moawia Altawba
    Hugo Pouw
    Decano Alexandre
    Mats Hendrikx
    Skip Janknegt
     
    O11-1/O11-2
    Kai van Haitsma
    Jord Hendriksen
    Jip Messing
    Victor Sunnen
    Ruben van der Klis
    Diederick Offereins
    Niels Pel
    Mats Veerman
    Finn de Vries
    Gijs Kroeze
    Ruben van Schaik
    Julian Lam
    Thomas Haselager
    Liewert Jaarsma
    Semmy Lhammoutan
    Sayed Sadat
    Sanad Khattou
    Salahaddin el Bannamari
    Meindert Koggel
    Nordin Didouch
    Jesse vogelsang
     
    O11-3
    Jesper Bos
    Wesley van Brummelen
    Siem Ebink
    Mees Groot Nuelend
    Malik Haruna
    Jack Kempen
    Jasper Haarsma
    Rick Hagen
    Floris koster
    Jelto Besteman
    Lars Scholten
    Bart Glasbeek
     
    O11-4
    Joris Kleingeld
    Derk Meerveld
    Thijs Slieker
    Daniël Wijma
    Kyan Ciutoulacos
    Abel Swier
    Nick Strilakos
    Seb de Jager
    Timmy Wagland
    Kay Visser
    Abnali Louay
    Sebas Does
     
    O12-1 / O13-2007-1
    Metin Karasu
    Teun de Groot
    Rick Hagen ('07)
    Mick Janknegt
    Lars van Steensel
    Luuk Kohlen
    Senna Nijhoff
    Bink Berkvens
    Adam Barghouty
    Sven Hagen
    Frans Albregts
    Levi Hamersma
    Manuel van den Boogaard
    Salim el Bouchehati
    Noah Albers
     
    O12-2
    Christiaan Schonherr
    Sebastiaan van der Haven
    Fabian van der Horst
    Moos Kleijn
    Konstantin Ludwig - Ligtenberg
    Job Mauritz
    Victor Schultz
    Tijn Solleveld
    Joram Spijker
    Siebe Koster
    Gabriel van Wijland
     
    O12-3
    Hugo Rutten
    Daan Meeuwsen
    Lucas van Beek
    Sven Booijen
    Marcus van Hese
    Valentijn van de Kuinder
    Jens van der Lelie
    Gideon Waisvisz
    Jelle Hendrikx
    Jelle Bollongino
    Tobias Bots
    Devran Ozer
     
    O12-4
    Rowan Scheewe
    Daan de Vries
    Rick van Diermen
    Syb Haarsma
    Alex van der Hoek
    Guido van der Horst
    Sem Ros
    Kasper te Winkel
    Merijn Pouw
    Stijn Besteman
     
    O12-5
    Bas Braber
    Jesse Laane
    Jobbe Mei
    Sam Rebel
    Noah Sikkema
    Thimo Smits
    Christiaan Stekelenburg
    Jamie van der Straten
    Thijs Tabak
    Sebastiaan Timmer
    Julian de Vries