• Altius 3 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 feb. 12:00Altius 3 - Loosdrecht 3Sportpark Berestein
    9 mrt. 12:30Gooi 't sc 2 - Altius 3Sportpark Berestein
    16 mrt. 14:30Altius 3 - NVC 2Sportpark Berestein
    23 mrt. 14:00DOB 2 - Altius 3Sportpark DOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.Altius 3 - BVV '31 43 - 2
    20 feb.Vecht de 2 - Altius 30 - 5
  • Poulestanden Altius 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 31080242103224
    2Loosdrecht 31080233151824
    3Huizen 3971127151222
    4FC Hilversum 21062236231320
    5Hertha 2126062723418
    6Gooi 't sc 2105052524115
    7DOB 293242325-211
    8NVC 2102351932-139
    9Vecht de 2111010944-353
    10Argon 7110291646-302

    Poulestanden Altius 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 333009459
    2Zuidvogels HSV De 3320113766
    3Vecht de 33102510-53
    4OSM '75 33003612-60

    Poulestanden Altius 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 311004133
    2BVV '31 3100114-30

    Poulestanden Altius 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 311004043
    2Argon 9100104-40

    Poulestanden Altius 3 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 311004133
    2IJsselmeervogels 6100114-30

    Poulestanden Altius 3 (B1440 Mannen beker reserve zaterdag 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 311003213
    2BVV '31 4100123-10
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.