• 45+1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakvis, MartinTeamspeler
    Lam, RaymondTeamspeler
    Mc Mahon, GaryTeamspeler
    Offerhaus, RobbertTeamspeler
    Straten, Michael van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 dec. 14:30Altius 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+1Sportpark Berestein
    8 dec. 15:00FC Amsterdam 45+1 - Altius 45+1Sportpark Strandvliet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.IVV 45+1 - Altius 45+11 - 3
  • Poulestanden Altius 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+1761030141619
    2vv Zwanenburg 45+154101981113
    3IJmuiden vv. 45+164022214812
    4FC Amsterdam 45+163121612410
    5RKAVIC 45+14202191636
    6Altius 45+152031719-26
    7Koninklijke HFC 45+36204242316
    8GeuzenMiddenmeer 45+15113925-164
    9IVV 45+151041120-93
    10TOG 45+161051124-133
    11Parkstad SV 45+2100103-30

    Poulestanden Altius 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+121108354
    2AS'80 45+1210157-23
    3GeuzenMiddenmeer 45+1201114-31

    Poulestanden Altius 45+1 (B1810 Veteranen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels HSV De 35+11100100103
    2Altius 45+11001010-100
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.