• 45+1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakvis, Martin
    Lam, Raymond
    Nijhoff, Sander
    Straten, Michael van der
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Altius 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+13300201199
    2Overbos sv. 45+1320189-16
    3Rivierwijkers 45+13012814-61
    4HSV'69 45+13012719-121

    Poulestanden Altius 45+1 (B1880 Veteranen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance '22 sv. 35+11100140143
    2Ajax AFC 35+1110011383
    3ZOB 35+111005143
    4Parkstad SV 35+111004223
    5EDO (U) 35+211002113
    6SDW 35+111002113
    7Hoofddorp s.v. 35+111001013
    8Kampong 35+111002203
    9Altius 45+110012200
    10Real Sranang sv. 45+2100112-10
    11Zuidoost United 35+1100112-10
    12Real Sranang sv. 35+2100101-10
    13AGB 35+1100124-20
    14Fortius asv. 35+1100115-40
    15AMVJ 35+11001311-80
    16Meteoor De sv. 45+11001014-140

    Poulestanden Altius 45+1 (B1810 Veteranen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+111007343
    2TOV 45+1100137-40

    Poulestanden Altius 45+1 (0297 Veteranen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+117132268244441
    2Altius 45+118112553351835
    3Sporting Martinus 45+2177554742526
    4Hillegom sv 45+1187474540525
    5Parkstad SV 45+1186574554-923
    6Diemen sv. 45+1177194461-1722
    7RODA '23 Rksv 45+1174763545-1019
    8RCZ 45+11660104562-1718
    9Real Sranang sv. 45+2165294154-1317
    10De Wherevogels 45+11852116167-617
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.