• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 08:30Altius JO10-1 - Baarn sv JO10-1Sportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO8-1 - IJsselmeervogels JO8-2Sportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO11-3 - Wasmeer JO11-2Sportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO11-1 - Legmeervogels JO11-1Sportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO10-4 - Nederhorst JO10-1GSportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO9-4M - Hooglanderveen JO9-10MSportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO10-2 - BFC JO10-6Sportpark Berestein
    25 nov. 08:30Altius JO11-6 - Zuidvogels HSV De JO11-3Sportpark Berestein
    25 nov. 08:30SDO JO8-4 - Altius JO8-3Sportpark De Kuil
    25 nov. 08:30SDO JO8-3 - Altius JO8-2Sportpark De Kuil
    25 nov. 08:30Almere FC JO11-2 - Altius JO11-2Sportpark De Marken
    25 nov. 09:00Graveland 's JO9-4M - Altius JO9-3Sportpark Berestein
    25 nov. 09:30Champions League - Sportpark Berestein
    25 nov. 09:30Europa League - Sportpark Berestein
    25 nov. 09:30Jonathan JO11-6 - Altius JO11-4Sportpark Achter 't Slot
    25 nov. 09:45SDO JO10-4 - Altius JO10-3Sportpark De Kuil
    25 nov. 09:45Huizen JO13-1 - Altius JO13-1Sportpark Wolfskamer
    25 nov. 09:45SDO JO9-1 - Altius JO9-1Sportpark De Kuil
    25 nov. 10:00Vecht de JO9-4 - Altius JO9-2Sportpark De Heul - De Vecht
    25 nov. 10:15Altius JO15-2 - DOB JO15-1GSportpark Berestein
    25 nov. 10:15Goy 't JO12-1 - Altius JO12-1Sportpark De Eng - 't Goy
    25 nov. 10:30Altius JO19-3 - SDO JO19-4Sportpark Berestein
    25 nov. 10:30Huizen JO12-2 - Altius JO12-2Sportpark Wolfskamer
    25 nov. 10:30Buitenboys sc. JO14-1 - Altius JO14-1Sportpark Polderkwartier
    25 nov. 11:30Altius 2 - Almere FC 2Sportpark Berestein
    25 nov. 11:45Victoria JO11-7 - Altius JO11-5Sportpark Loosdrecht
    25 nov. 12:00Altius VR1 - DVVA csv. VR3Sportpark Berestein
    25 nov. 12:00BVV '31 JO16-2 - Altius JO16-1Sportpark Oostermeent
    25 nov. 12:25Olympia '25 JO13-2 - Altius JO13-3Sportpark Berestein
    25 nov. 12:30Altius 3 - Eemdijk 8Sportpark Berestein
    25 nov. 12:30SDO JO17-2 - Altius JO17-1Sportpark De Kuil
    25 nov. 13:30Altius MO19-1 - TOS-Actief MO19-2Sportpark Berestein
    25 nov. 13:30Veteranen 3 - Sportpark Berestein
    25 nov. 13:30Victoria JO13-5 - Altius JO13-2Sportpark Loosdrecht
    25 nov. 14:00AS'80 JO15-4 - Altius JO15-3Sportpark Klein Brandt
    25 nov. 14:30Altius 1 - Vecht de 1Sportpark Berestein
    25 nov. 14:30Altius 45+1 - Diemen sv. 45+1Sportpark Berestein
    25 nov. 14:30Altius VR2 - TOV VR2Sportpark Berestein
    25 nov. 15:00Waterwijk asc 45+1 - Altius 45+2Sportpark Rie Mastenbroek
    25 nov. 15:15Soest SO JO19-1 - Altius JO19-1Sportpark "Bosstraat"
    25 nov. 15:30Altius 4 - BVV '31 3Sportpark Berestein
    25 nov. 15:45Forza Almere JO17-2 - Altius JO17-2Sportpark Annapark
    25 nov. 16:30Altius JO19-2 - Victoria JO19-4Sportpark Berestein
    25 nov. 16:30Altius JO15-1 - Olympia '25 JO15-1Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO9-3 - Zuidvogels HSV De JO9-3Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO9-2 - Graveland 's JO9-3Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO11-5 - Olympia '25 JO11-2Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO12-2 - Sporting Almere JO12-3Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO9-1 - BVV '31 JO9-1Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO11-6 - Vecht de JO11-2Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30Altius JO15-3 - NVC JO15-4Sportpark Berestein
    2 dec. 08:30VVZ '49 JO8-1 - Altius JO8-1Sportpark Zonnegloren
    2 dec. 08:30Eemnes JO9-5M - Altius JO9-4MSportpark Eemnes
    2 dec. 08:30Loosdrecht JO13-1 - Altius JO13-3Sportpark Hallinckveld
    2 dec. 09:30Baarn sv JO11-2 - Altius JO11-3Sportpark Ter Eem
    2 dec. 09:45CJVV JO10-1 - Altius JO10-1Sportpark Vermeerkwartier
    2 dec. 10:00Altius JO8-3 - Sporting Almere JO8-4Sportpark Berestein
    2 dec. 10:00Altius JO8-2 - Laren 99 sv JO8-4Sportpark Berestein
    2 dec. 10:00Altius JO10-3 - AS'80 JO10-9Sportpark Berestein
    2 dec. 10:00Altius JO13-1 - Zuidvogels HSV De JO13-1Sportpark Berestein
    2 dec. 10:00Altius JO12-1 - Huizen JO12-1Sportpark Berestein
    2 dec. 10:00Odysseus '91 VR6 - Altius VR2Sportpark Olympos
    2 dec. 10:00Muiderberg sc. JO10-1 - Altius JO10-2Sportpark De Negen Morgen
    2 dec. 10:30Olympia '25 JO10-3 - Altius JO10-4Sportpark Berestein
    2 dec. 11:00SCW MO19-1 - Altius MO19-1Sportpark SCW
    2 dec. 11:30Altius JO11-4 - Graveland 's JO11-2Sportpark Berestein
    2 dec. 11:30Altius JO11-2 - AS'80 JO11-4Sportpark Berestein
    2 dec. 12:00Altius JO13-2 - BFC JO13-5Sportpark Berestein
    2 dec. 12:00Altius JO16-1 - IJsselmeervogels JO16-1Sportpark Berestein
    2 dec. 12:30Altius 5 - Huizen 6Sportpark Berestein
    2 dec. 12:30Gooi 't sc JO15-3 - Altius JO15-2Sportpark Berestein
    2 dec. 13:15Hoogland JO19-3 - Altius JO19-2Sportpark Langenoord
    2 dec. 13:30Abcoude fc JO14-2 - Altius JO14-1Sportpark Hollandse Kade
    2 dec. 14:00Forza Almere JO15-1 - Altius JO15-1Sportpark Annapark
    2 dec. 14:00Wherevogels De 45+1 - Altius 45+1Sportpark Westerweg
    2 dec. 14:00Eemnes VR1 - Altius VR1Sportpark Eemnes
    2 dec. 14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Altius 1Sportpark Drieburg
    2 dec. 14:30Argon 3 - Altius 2Sportpark Argon
    2 dec. 14:30Zuidvogels HSV De JO19-3 - Altius JO19-3Sportpark Wolfskamer
    2 dec. 14:45Altius JO19-1 - Wasmeer JO19-1Sportpark Berestein
    2 dec. 14:45Altius JO17-1 - Victoria JO17-2Sportpark Berestein
    2 dec. 14:45Altius 45+2 - ST Muiden/Weesp 45+2Sportpark Berestein
    2 dec. 15:00VVZ '49 6 - Altius 3Sportpark Zonnegloren
    2 dec. 16:30AH '78 3 - Altius 4Sportpark Huizen
    4 dec. 20:00NVC VR1 - Altius VR1Sportpark Naarden