• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Bottema, IvarTeamspeler
    Endendijk, ThijsTeamspeler
    Gross, BartTeamspeler
    Hordijk, MaxTeamspeler
    Knibbeler, LeonTeamspeler
    Kostas, AlexanderTeamspeler
    Lanson, AlexanderTeamspeler
    Marrink, ThomasTeamspeler
    Maters, GijsTeamspeler
    Mortel, RutgerTeamspeler
    Nahoori, AliTeamspeler
    Schwarz, BartTeamspeler
    Sman, Stijn van derTeamspeler
    Thurkow, LarsTeamspeler
    Ven, Teun van derTeamspeler
    Walstijn, GajeTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 14:00Muiderberg sc. JO19-1 - Altius JO19-2Sportpark De Negen Morgen
    25 nov. 16:30Altius JO19-2 - Victoria JO19-4Sportpark Berestein
    2 dec. 13:15Hoogland JO19-3 - Altius JO19-2Sportpark Langenoord
    9 dec. 12:30Altius JO19-2 - Laren 99 sv JO19-2Sportpark Berestein
    16 dec. 15:30Victoria JO19-3 - Altius JO19-2Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Wasmeer JO19-2 - Altius JO19-21 - 8
    11 nov.Altius JO19-2 - Huizen JO19-24 - 2
  • Poulestanden JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDO JO19-365012571815
    2Huizen JO19-265012391415
    3BVV '31 JO19-264113172413
    4NVC JO19-274122011913
    5Altius JO19-2640225111412
    6Muiderberg sc. JO19-1640231191212
    7Hoogland JO19-373131618-210
    8Victoria JO19-47304272349
    9NVC JO19-462221423-98
    10Laren 99 sv JO19-271151027-174
    11Wasmeer JO19-270251249-372
    12BFC JO19-370071343-300

    Poulestanden JO19-2 (B3210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius JO19-200000000
    2Victoria JO19-300000000

    Poulestanden JO19-2 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius JO19-222009636
    2Graveland 's JO19-2210178-13
    3Vecht de JO19-1200268-20
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.