• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamFoto
    Wagtendonk, Bryan van
    Wagtendonk, Jan van
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Geelen, Roan van
    Hendriks, Tim
    Koeman, Daan
    Leunura, Giuliano
    Loos, Marnix
    Ramakers, Jesse
    Slockers, Jordi
    Starkenburg, Denny
    Steunebrink, Amand
    Stoelinga, Ruben
    Taute, Axcel
    Tol, Richard van den
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    9 mei. 20:00Altius JO19-1 - BFC JO19-2Te spelen
  • Poulestanden JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOV JO19-11110016085230
    2Soest SO JO19-11190249113827
    3Nederhorst vv JO19-1118123124725
    4VVZ '49 JO19-1116233024620
    5Graveland 's JO19-1115332521418
    6Breukelen FC JO19-11142543321114
    7VVZA JO19-1113533236-414
    8Nieuwland ASC JO19-2113262448-2411
    9Wasmeer JO19-1103072134-139
    10Altius JO19-1112362837-99
    11IJsselmeervogels JO19-2111371247-356
    12Hoogland JO19-2100191548-331

    Poulestanden JO19-1 (B3210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BFC JO19-111006153
    2Altius JO19-1100116-50

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius JO19-121102114
    2SDO JO19-120200002
    3Almere FC JO19-1201112-11

    Poulestanden JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loosdrecht JO19-166002891918
    2Laren 99 sv JO19-16411189913
    3FC Amsterdam JO19-164021711612
    4Wasmeer JO19-16312129310
    5Graveland 's JO19-16222161608
    6Arsenal ASV JO19-172231317-48
    7NVC JO19-182241617-18
    8Amstelveen/Heemraad JO19-16204617-116
    9Altius JO19-172051115-46
    10BFC JO19-24004724-17-3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Graveland 's JO19-1 - Altius JO19-11 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.