• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beek, Lucas van
    Booijen, Sven
    Kuinder, Valentijn van de
    Lelie, Jens van der
    Rutten, Hugo
    Waisvisz, Gideon
    Wijland, Gabriel van
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    28 apr. 11:00Altius JO11-3 - Zuidoost United JO11-3Te spelen
    5 mei. 08:30Altius JO11-3 - Meer De sv. JO11-3Te spelen
    12 mei. 11:30Altius JO11-3 - Buitenboys sc. JO11-5Te spelen
    19 mei. 09:45Altius JO11-3 - IJburg AFC JO11-5Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Abcoude fc JO11-3 - Altius JO11-35 - 4
    21 apr.Arsenal ASV JO11-3 - Altius JO11-32 - 1
  • Poulestanden JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVV '31 JO11-11091075165928
    2Baarn sv JO11-21072145261923
    3Gooi 't sc JO11-11070362273521
    4Wasmeer JO11-2960336231318
    5Loosdrecht JO11-11052351391217
    6Olympia '25 JO11-1105233627917
    7Altius JO11-383231924-511
    8Buitenboys sc. JO11-593063153-229
    9Laren 99 sv JO11-2103073145-149
    10BFC JO11-4102172668-427
    11Hooglanderveen JO11-5102083152-216
    12Waterwijk asc JO11-7101091558-433

    Poulestanden JO11-3 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCH '44 JO11-33210151237
    2Altius JO11-33201171526
    3CSW JO11-23111101004
    4PVCV JO11-53003813-50

    Poulestanden JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Muiden sc. JO11-166005784918
    2Abcoude fc JO11-3760151213018
    3Meer De sv. JO11-3760139162318
    4Arsenal ASV JO11-374122418613
    5FC Weesp JO11-274032435-1112
    6Almere FC JO11-3631233201310
    7BFC JO11-4731334231110
    8Zuidoost United JO11-362131727-107
    9Altius JO11-36204242406
    10Buitenboys sc. JO11-572052140-196
    11Waterwijk asc JO11-67007848-400
    12IJburg AFC JO11-570071567-520
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.