• JO10-4 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamFoto
    Abnali, Louay
    Afgeschermd
    Bosman, Pepijn
    Coutoulacos, Kyan
    Glasbeek, Bart
    Jager, Seb de
    Kleingeld, Joris
    Meerveld, Derk
    Slieker, Thijs
    Strilakos, Nick
    Swier, Abel
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    28 apr. 09:45Loosdrecht JO10-2 - Altius JO10-4Te spelen
    12 mei. 08:30Altius JO10-4 - TOV JO10-4Te spelen
    19 mei. 11:00Altius JO10-4 - CJVV JO10-3Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Altius JO10-4 - Laren 99 sv JO10-45 - 2
    21 apr.Spakenburg JO10-2 - Altius JO10-43 - 3
  • Poulestanden JO10-4 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vecht de JO10-21081158213725
    2SDO JO10-5862041192220
    3BFC JO10-81061356332319
    4Zuidvogels HSV De JO10-41161452302219
    5Huizen JO10-6851249212816
    6Olympia '25 JO10-3851250351516
    7Gooi 't sc JO10-2M103163243-1110
    8Altius JO10-4103163856-1810
    9Nederhorst JO10-1G83054250-89
    10Gooi 't sc JO10-372052140-196
    11Victoria JO10-581162048-284
    12Soest SO JO10-580081881-630

    Poulestanden JO10-4 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia '25 JO10-33300216159
    2Altius JO10-432011015-56
    3Victoria JO10-731027613
    4Gooi 't sc JO10-2M3003617-110

    Poulestanden JO10-4 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen JO10-776015985118
    2IJsselmeervogels JO10-355002942515
    3TOV JO10-475023325815
    4Loosdrecht JO10-274122118313
    5Eemnes JO10-3640230151512
    6Spakenburg JO10-2532027151211
    7Altius JO10-473132419510
    8Soest SO JO10-473042528-39
    9Victoria JO10-562041445-316
    10Gooi 't sc JO10-2M72051124-136
    11CJVV JO10-35104930-213
    12Roda '46 JO10-661051531-163
    13Vliegdorp 't vv JO10-31001110-90
    14Laren 99 sv JO10-460061137-260
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.