• Altius 5 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, BartTeamspeler
    Brandsen, RonTeamspeler
    Elbert, DaniƫlTeamspeler
    Goris, DanielTeamspeler
    Hagen, PeterTeamspeler
    Hulsegge, MelvinTeamspeler
    Keimpema, ArnoTeamspeler
    Mc Mahon, GaryTeamspeler
    Mc Mahon, JoeyTeamspeler
    Offerhaus, RobbertTeamspeler
    Reyn, StephanTeamspeler
    Rodriguez, ManolitoTeamspeler
    Spijker, Mateo van 'tTeamspeler
    Trappenburg, DaveyTeamspeler
    Trappenburg, JordyTeamspeler
    Wierstra, ChrisTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 16:45Baarn sv 3 - Altius 5Sportpark Berestein
    2 dec. 12:00Altius 5 - Huizen 6Sportpark Berestein
    9 dec. 11:30SEC 2 - Altius 5Sportpark "Bosstraat"
    16 dec. 14:30Altius 5 - Eemnes 5Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Altius 5 - Nieuwland ASC 44 - 0
    11 nov.Altius 5 - BVV '31 47 - 2
  • Poulestanden 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 5330014599
    2Argon 11311112754
    3CSW 7311112934
    4SCW 53003118-170

    Poulestanden 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemnes 465104293316
    2Altius 565102571816
    3Loosdrecht 65401169712
    4Nieuwland ASC 4640229161312
    5Baarn sv 374032620612
    6Cobu Boys 563121713410
    7Huizen 66303231859
    8Eemnes 573041529-149
    9BVV '31 472141431-177
    10VVZ '49 662041623-76
    11Eemdijk 861231322-95
    12SEC 271061329-163
    13Altius 35005831-230
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.