• Altius 5 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brandsen, Ron
    Elbert, Daniƫl
    Goris, Daniel
    Hulsegge, Melvin
    Mc Mahon, Gary
    Mc Mahon, Joey
    Offerhaus, Robbert
    Reyn, Stephan
    Spijker, Mateo van 't
    Wierstra, Chris
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    28 apr. 16:15Baarn sv 3 - Altius 5Te spelen
    5 mei. 12:00Eemnes 4 - Altius 5Te spelen
    19 mei. 16:00Eemnes 5 - Altius 5Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Altius 5 - Eemnes 43 - 3
    21 apr.Huizen 6 - Altius 53 - 7
  • Poulestanden 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 517142186315544
    2Eemnes 413102169244532
    3Loosdrecht 6159063832627
    4Nieuwland ASC 41481546291725
    5Cobu Boys 5157173334-122
    6BVV '31 4176383960-2121
    7Eemdijk 8156274149-820
    8Eemnes 51752103566-3117
    9Baarn sv 3145184144-316
    10Huizen 61650112952-2315
    11VVZ '49 61520132965-366

    Poulestanden 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 5330014599
    2Argon 11311112754
    3CSW 7311112934
    4SCW 53003118-170

    Poulestanden 5 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten 211007073
    2Valleivogels 911007073
    3Zuidvogels HSV De 411009363
    4Legmeervogels 511007253
    5Eemdijk 611006243
    6Maarssen 211006243
    7Hercules 711004043
    8Argon 811005233
    9SRC 211005233
    10WV-HEDW 1511005233
    11Austerlitz 211003033
    12Valleivogels 511003033
    13VSV 211003033
    14Waterwijk asc 211006423
    15DHSC 411003123
    16Rivierwijkers 811003123
    17WV-HEDW 1911003123
    18TOB Rksv 211003213
    19Focus '07 511002113
    20ZCFC 711002113
    21DOVO 511003303
    22Foresters (de) 211002203
    23WV-HEDW 1711001103
    24Spakenburg 411001103
    25Vianen 211001103
    26BZC'13 200000000
    27Valleivogels 710013300
    28ODIN 59 610012200
    29Zeeburgia avv 210011100
    30VVU Ardahanspor 210011100
    31VVZA 410011100
    32DVVA csv. 10100123-10
    33TABA afc 5100112-10
    34Vianen 3100112-10
    35Zeeburgia avv 3100146-20
    36Bilt De FC 7100113-20
    37Meern De 9100113-20
    38Ouderkerk sv. 3100113-20
    39Meern De 7100125-30
    40Meteoor De sv. 3100125-30
    41Zwaluwen 30 HCSV 4100125-30
    42Bilt De FC 9100103-30
    43UNO vv 2100103-30
    44Veenendaal 4100103-30
    45Argon 7100126-40
    46Eemnes 4100126-40
    47Domstad Majella 5100104-40
    48Zeeburgia avv 10100127-50
    49Altius 5100139-60
    50JSV Nieuwegein 8100107-70
    51SVP 5100107-70

    Poulestanden 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 511004403
    2Waterwijk asc 510014400

    Poulestanden 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 511002203
    2CSW 510012200
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.