• 45+1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakvis, Martin
    Brinkman, Marco
    Lam, Raymond
    Nijhoff, Sander
    Straten, Michael van der
    Vlasman, Paul
    Walraven, Arjan
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    28 apr. 15:00Altius 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1Te spelen
    5 mei. 15:00Altius 45+1 - Diemen sv. 45+1Te spelen
    12 mei. 14:30Kadoelen sv. 45+1 - Altius 45+1Te spelen
    19 mei. 14:30Altius 45+1 - Wherevogels De 45+1Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Sporting Martinus 45+2 - Altius 45+10 - 4
    21 apr.Altius 45+1 - Hillegom sv 45+13 - 1
  • Poulestanden 45+1 (0297 Veteranen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+113102150163432
    2Altius 45+11181232171525
    3Parkstad SV 45+1146443932722
    4Hillegom sv 45+1156273335-220
    5Sporting Martinus 45+2124442126-516
    6Diemen sv. 45+1135173545-1016
    7Wherevogels De 45+1155195254-216
    8RODA '23 Rksv 45+1143652434-1015
    9RCZ 45+1134093451-1712
    10Real Sranang sv. 45+2103162636-1010

    Poulestanden 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+13300201199
    2Overbos sv. 45+1320189-16
    3Rivierwijkers 45+13012814-61
    4HSV'69 45+13012719-121

    Poulestanden 45+1 (B1880 Veteranen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance '22 sv. 35+11100140143
    2Ajax AFC 35+1110011383
    3ZOB 35+111005143
    4Parkstad SV 35+111004223
    5EDO (U) 35+211002113
    6SDW 35+111002113
    7Hoofddorp s.v. 35+111001013
    8Kampong 35+111002203
    9Altius 45+110012200
    10Real Sranang sv. 45+2100112-10
    11Zuidoost United 35+1100112-10
    12Real Sranang sv. 35+2100101-10
    13AGB 35+1100124-20
    14Fortius asv. 35+1100115-40
    15AMVJ 35+11001311-80
    16Meteoor De sv. 45+11001014-140

    Poulestanden 45+1 (B1810 Veteranen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+111007343
    2TOV 45+1100137-40
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.