• 45+1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakvis, Martin
    Brinkman, Marco
    Lam, Raymond
    Nijhoff, Sander
    Straten, Michael van der
    Vlasman, Paul
    Walraven, Arjan
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    10 feb. 14:30Altius 45+1 - Real Sranang sv. 45+2Te spelen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 45+1 (0297 Veteranen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+185213092117
    2Altius 45+165011810815
    3Hillegom sv 45+184132519613
    4Parkstad SV 45+173221814411
    5Diemen sv. 45+163122418610
    6Sporting Martinus 45+282421415-110
    7Wherevogels De 45+172142334-117
    8RODA '23 Rksv 45+181431122-117
    9Real Sranang sv. 45+24112912-34
    10RCZ 45+181072039-193

    Poulestanden 45+1 (B1810 Veteranen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+111007343
    2TOV 45+1100137-40

    Poulestanden 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+13300201199
    2Overbos sv. 45+1320189-16
    3Rivierwijkers 45+13012814-61
    4HSV'69 45+13012719-121
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.