• 45+1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Bakvis, MartinTeamspeler
    Beek, Camiel vanTeamspeler
    Brink, Ed van deTeamspeler
    Brinkman, MarcoTeamspeler
    Groeneveld, EdwinTeamspeler
    Lam, RaymondTeamspeler
    Lieverst, EddyTeamspeler
    Lieverst, RichardTeamspeler
    Mol, GerritTeamspeler
    Mol, ReneTeamspeler
    Nijhoff, SanderTeamspeler
    Straten, Michael van derTeamspeler
    Toning, ReinierTeamspeler
    Velden, Kees v.d.Teamspeler
    Vermeulen, MachielTeamspeler
    Vlasman, PaulTeamspeler
    Walraven, ArjanTeamspeler
    Wiegers, MarcoTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 15:00Hillegom sv 45+1 - Altius 45+1Sportpark De Zanderij
    25 nov. 14:30Altius 45+1 - Diemen sv. 45+1Sportpark Berestein
    2 dec. 14:00Wherevogels De 45+1 - Altius 45+1Sportpark Westerweg
    9 dec. 14:30Altius 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Altius 45+1 - RCZ 45+16 - 3
    11 nov.Altius 45+1 - Kadoelen sv. 45+11 - 3
  • Poulestanden 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 45+13300201199
    2Overbos sv. 45+1320189-16
    3Rivierwijkers 45+13012814-61
    4HSV'69 45+13012719-121

    Poulestanden 45+1 (0297 Veteranen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+174212591614
    2Hillegom sv 45+164022315812
    3Altius 45+1430111749
    4Diemen sv. 45+14211161157
    5Parkstad SV 45+15212111107
    6Wherevogels De 45+152121824-67
    7RCZ 45+141031723-63
    8Sporting Martinus 45+25032611-53
    9RODA '23 Rksv 45+16033719-123
    10Real Sranang sv. 45+2201137-41
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.