• 1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRol
    Arp, SimonTechnische staf
    Folkertsma, FolkertTechnische staf
    Schuurman, NielsTechnische staf
    Wallenburg, HermanTechnische staf
    Zoetekouw, LidaOverige staf
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arp, JordyTeamspeler
    Bakker, RubenTeamspeler
    Brink, Roy vdTeamspeler
    Calis, ArnoTeamspeler
    Didouch, SamirTeamspeler
    El Morabit, BilalTeamspeler
    Folkertsma, FrankTeamspeler
    Greeff, Jeroen deTeamspeler
    Hassink, DominiqueTeamspeler
    Hemmers, GlennTeamspeler
    Heuvel, Jasper v.d.Teamspeler
    Kloet, JanTeamspeler
    Koetsier, WouterTeamspeler
    Mselmi, EliasTeamspeler
    Schaepman, BeauTeamspeler
    Siemerink, WietseTeamspeler
    Unlu, EnesTeamspeler
    Wagtendonk, Roy vanTeamspeler
    Wild, Tim deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 14:30Altius 1 - Vecht de 1Sportpark Berestein
    2 dec. 14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Altius 1Sportpark Drieburg
    9 dec. 14:30Altius 1 - AH '78 1Sportpark Berestein
    16 dec. 14:30NiTA 1 - Altius 1Sportpark Nita
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.FC Weesp 1 - Altius 12 - 4
    18 nov.Olympia '25 1 - Altius 12 - 5
    21 nov.Altius O15-1 - 't Gooi O15-1 -
  • Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Hilversum 186112571819
    2AH '78 186112071319
    3Altius 1860230151518
    4Waterwijk asc 185212471717
    5BFC 184222112914
    6Nieuwland ASC 184131816213
    7Olympia '25 183231514111
    8Cobu Boys 183231520-511
    9JOS Watergraafsmeer 182331014-49
    10Buitenboys sc. 18215151237
    11Wartburgia asv 182151219-77
    12NiTA 182151326-137
    13Vecht de 181251335-225
    14Meer De sv. 18017835-271

    Poulestanden 1 (KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVVV11007073
    2Capelle11006153
    3Kon. HFC11004043
    4Swift11003033
    5Hoek11003123
    6SDC Putten11003123
    7Dijk De11002023
    8Genemuiden SC11002023
    9Achilles '2911003213
    10Blauw Geel'38/JUMBO11003213
    11Noordwijk11003213
    12Ter Leede11003213
    13ONS Sneek11002113
    14Quick Boys11002113
    15Barendrecht11001013
    16csv Apeldoorn11001013
    17HHC Hardenberg11001013
    18Zwaluwen11001013
    19EVV10103301
    20VVSB10103301
    21Dongen10102201
    22Hercules10102201
    23Ajax10101101
    24Be Quick 188710101101
    25Excelsior M10101101
    26FC Lisse10101101
    27Meern De10101101
    28Rijnsb.Boys10101101
    29TEC10101101
    30VC Vlissingen10101101
    31Harkemase Boys10100001
    32Scheveningen10100001
    33Sparta Nijkerk10100001
    34Spijkenisse10100001
    35Staphorst10100001
    36UNA10100001
    37ACV00000000
    38ADO '2000000000
    39BVV/Timmermans Infra00000000
    40Chevremont00000000
    41d' Olde Veste'54 100000000
    42DHC00000000
    43DOVO00000000
    44Gemert00000000
    45Groene Ster00000000
    46JVC Cuijk00000000
    47OJC Rosmalen00000000
    48Purmersteijn00000000
    49Nuenen00000000
    50ZSV00000000
    51IJsselmeervogels100123-10
    52OFC100123-10
    53Quick100123-10
    54Spakenburg100123-10
    55DVS'33 Ermelo100112-10
    56DFS sv100112-10
    57HSC '21100101-10
    58Lienden100101-10
    59Quick '20100101-10
    60VVOG100101-10
    61ASWH100113-20
    62ODIN 59100113-20
    63AFC100102-20
    64Buitenpost100102-20
    65HBS100103-30
    66Westlandia100104-40
    67Altius 1100116-50
    68Magreb '90100107-70

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 111004223
    2FC Weesp 1100124-20

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 111002113
    2DVSU 1100112-10

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 13300133109
    2SVM 13111711-44
    3BZC'13 1310212933
    4VVJ 13012615-91