• 1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arp, Simon
    Schuurman, Niels
    Zoetekouw, Lida
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arp, Jordy
    Bakker, Ruben
    Brink, Roy vd
    Calis, Arno
    Didouch, Samir
    Hemmers, Glenn
    Kaashoek, Stef
    Kloet, Jan
    Koetsier, Wouter
    Schaepman, Beau
    Wagtendonk, Roy van
    Wild, Tim de
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    16 dec. 14:30NiTA 1 - Altius 1Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.JOS Watergraafsmeer 1 - Altius 12 - 3
    9 dec.Champions League - -
    9 dec.Europa League - -
  • Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 11080239172224
    2FC Hilversum 11071234102422
    3AH '78 11071224141022
    4Waterwijk asc 1106312781921
    5BFC 11062229121720
    6Olympia '25 1104242016414
    7Buitenboys sc. 1104152013713
    8Nieuwland ASC 1104151923-413
    9JOS Watergraafsmeer 1103341817112
    10NiTA 1103251728-1111
    11Cobu Boys 1103251732-1511
    12Wartburgia asv 1103161623-710
    13Vecht de 1101271444-305
    14Meer De sv. 110019845-371

    Poulestanden 1 (KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVVV11007073
    2Capelle11006153
    3Kon. HFC11004043
    4Swift11003033
    5Hoek11003123
    6SDC Putten11003123
    7Dijk De11002023
    8Genemuiden SC11002023
    9Achilles '2911003213
    10Blauw Geel'38/JUMBO11003213
    11Noordwijk11003213
    12Ter Leede11003213
    13ONS Sneek11002113
    14Quick Boys11002113
    15Barendrecht11001013
    16csv Apeldoorn11001013
    17HHC Hardenberg11001013
    18Zwaluwen11001013
    19EVV10103301
    20VVSB10103301
    21Dongen10102201
    22Hercules10102201
    23Ajax10101101
    24Be Quick 188710101101
    25Excelsior M10101101
    26FC Lisse10101101
    27Meern De10101101
    28Rijnsb.Boys10101101
    29TEC10101101
    30VC Vlissingen10101101
    31Harkemase Boys10100001
    32Scheveningen10100001
    33Sparta Nijkerk10100001
    34Spijkenisse10100001
    35Staphorst10100001
    36UNA10100001
    37ACV00000000
    38ADO '2000000000
    39BVV/Timmermans Infra00000000
    40Chevremont00000000
    41d' Olde Veste'54 100000000
    42DHC00000000
    43DOVO00000000
    44Gemert00000000
    45Groene Ster00000000
    46JVC Cuijk00000000
    47OJC Rosmalen00000000
    48Purmersteijn00000000
    49Nuenen00000000
    50ZSV00000000
    51IJsselmeervogels100123-10
    52OFC100123-10
    53Quick100123-10
    54Spakenburg100123-10
    55DVS'33 Ermelo100112-10
    56DFS sv100112-10
    57HSC '21100101-10
    58Lienden100101-10
    59Quick '20100101-10
    60VVOG100101-10
    61ASWH100113-20
    62ODIN 59100113-20
    63AFC100102-20
    64Buitenpost100102-20
    65HBS100103-30
    66Westlandia100104-40
    67Altius 1100116-50
    68Magreb '90100107-70

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 111002113
    2DVSU 1100112-10

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 111004223
    2FC Weesp 1100124-20

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 13300133109
    2SVM 13111711-44
    3BZC'13 1310212933
    4VVJ 13012615-91