• 1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Arp, Simon
    Schuurman, Niels
    Wallenburg, Herman
    Zoetekouw, Lida
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, Ruben
    Brink, Roy vd
    Calis, Arno
    Didouch, Samir
    Greeff, Jeroen de
    Hemmers, Glenn
    Kaashoek, Stef
    Kloet, Jan
    Koetsier, Wouter
    Mol, Alex
    Schaepman, Beau
    Siemerink, Wietse
    Wagtendonk, Roy van
    Wild, Tim de
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    10 mrt. 14:30Nieuwland ASC 1 - Altius 1Te spelen
    17 mrt. 14:30Altius 1 - Wartburgia asv 1Te spelen
    24 mrt. 15:00Buitenboys sc. 1 - Altius 1Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.BFC 1 - Altius 15 - 1
    21 feb.Altius 1 - SDO0 - 1
    24 feb.Altius 1 - AH '78 12 - 5
  • Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc 116123148153339
    2AH '78 115102335221332
    3BFC 116102455272832
    4Altius 116100652361630
    5FC Hilversum 11592444172729
    6Olympia '25 1156453225722
    7Nieuwland ASC 1157173132-122
    8JOS Watergraafsmeer 1155462422219
    9NiTA 1165472837-919
    10Wartburgia asv 1155282333-1017
    11Cobu Boys 1155282751-2417
    12Buitenboys sc. 1155193125616
    13Vecht de 11514101662-467
    14Meer De sv. 11511131557-424

    Poulestanden 1 (KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVVV11007073
    2Capelle11006153
    3Kon. HFC11004043
    4Swift11003033
    5Hoek11003123
    6SDC Putten11003123
    7Dijk De11002023
    8Genemuiden SC11002023
    9Achilles '2911003213
    10Blauw Geel'38/JUMBO11003213
    11Noordwijk11003213
    12Ter Leede11003213
    13ONS Sneek11002113
    14Quick Boys11002113
    15Barendrecht11001013
    16csv Apeldoorn11001013
    17HHC Hardenberg11001013
    18Zwaluwen11001013
    19EVV10103301
    20VVSB10103301
    21Dongen10102201
    22Hercules10102201
    23Ajax10101101
    24Be Quick 188710101101
    25Excelsior M10101101
    26FC Lisse10101101
    27Meern De10101101
    28Rijnsb.Boys10101101
    29TEC10101101
    30VC Vlissingen10101101
    31Harkemase Boys10100001
    32Scheveningen10100001
    33Sparta Nijkerk10100001
    34Spijkenisse10100001
    35Staphorst10100001
    36UNA10100001
    37ACV00000000
    38ADO '2000000000
    39BVV/Timmermans Infra00000000
    40Chevremont00000000
    41d' Olde Veste'54 100000000
    42DHC00000000
    43DOVO00000000
    44Gemert00000000
    45Groene Ster00000000
    46JVC Cuijk00000000
    47OJC Rosmalen00000000
    48Purmersteijn00000000
    49Nuenen00000000
    50ZSV00000000
    51IJsselmeervogels100123-10
    52OFC100123-10
    53Quick100123-10
    54Spakenburg100123-10
    55DVS'33 Ermelo100112-10
    56DFS sv100112-10
    57HSC '21100101-10
    58Lienden100101-10
    59Quick '20100101-10
    60VVOG100101-10
    61ASWH100113-20
    62ODIN 59100113-20
    63AFC100102-20
    64Buitenpost100102-20
    65HBS100103-30
    66Westlandia100104-40
    67Altius 1100116-50
    68Magreb '90100107-70

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 13300133109
    2SVM 13111711-44
    3BZC'13 1310212933
    4VVJ 13012615-91

    Poulestanden 1 (B1080 Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zaanlandia 111003033
    2JOS Watergraafsmeer 111003123
    3Volendam (rkav) 111003213
    4Benschop 111001013
    5SDO11001013
    6Ajax00000000
    7Breukelen FC 100000000
    8EDO hfc 100000000
    9FC Uitgeest 100000000
    10ZSGOWMS 100000000
    11Zuidvogels00000000
    12Buitenveldert sc. 1100123-10
    13Altius 1100101-10
    14Velsen Rkvv 1100101-10
    15AFC 34 1100113-20
    16LSVV 1100103-30

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 111004223
    2FC Weesp 1100124-20

    Poulestanden 1 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDO110010193
    2Zuidvogels11006243
    3Buitenveldert sc. 111005143
    4AFC 34 111004043
    5Ajax11003123
    6Volendam (rkav) 111003123
    7EDO hfc 111004313
    8Zaanlandia 111002113
    9LSVV 111001013
    10ZSGOWMS 111001013
    11JOS Watergraafsmeer 111002203
    12Velsen Rkvv 111002203
    13Altius 111001103
    14Benschop 111001103
    15Breukelen FC 111001103
    16FC Uitgeest 111001103
    17Argon10012200
    18Hollandia10012200
    19Ajax AFC 210011100
    20Geinoord Nieuwegein 110011100
    21Swift10011100
    22Swift 210011100
    23Swift 1100134-10
    24Eemdijk100112-10
    25Purmersteijn 1100101-10
    26Zwaluwen 30 HCSV 1100101-10
    27Roda '46 1100113-20
    28VVA/Spartaan 1100113-20
    29Fortuna Wormerveer sv 1100126-40
    30Kampong 1100115-40
    31WV-HEDW 1100104-40
    32Spakenburg 21001110-90

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 111002113
    2DVSU 1100112-10